Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej Orange Kush

feminizowane nasiona konopi

Kolejna wspaniała opcja z rodziny Kush! Jeśli masz ochotę na coś smacznego i praktycznego – Orange Kush to świetny wybór.

Odmiany Kush to jedne z najbardziej popularnych na rynku. Mimo, że współczesne odmiany Kush krzyżowane i hybrydyzowane są od wielu dziesięcioleci, legenda głosi, że ich korzenie pochodzą z regionu górskiego Kush na Bliskim Wschodzie.

Mimo, że Orange Kush z pewnością nie jest tak sławna jak jeden z jej rodziców OG Kush, odmiana ta ma tendencję do bycia jedną z najbardziej ulubionych na całej półce. Poprzez skrzyżowanie OG Kush z Orange Bud powstała odmiana Orange Kush, która jest umiarkowanie mocna i produkuje między 13 a 24 procent THC. Kiedy uprawiana jest z wyjątkową uwagą – może okazać się naprawdę mocna.

Prawdopodobnie dzięki Orange Bud, Orange Kush posiada słodki i owocowy aromat. Jak sama nazwa wskazuje, Orange Kush pochwalić się może również cytrusowymi i pomarańczowymi nutami. Jednak podobnie jak cała rodzina Kush, odmiana ta charakteryzuje się ostrością oraz ziemistą bazą.

Orange Kush to odmiana hybrydowa, która zmierzać może bardziej ku stronie sedatywnej. Ogólnie rzecz biorąc, roślina uważana jest za relaksującą i jednocześnie inspirującą. Niektórzy mogą stwierdzić, że powoduje nieco senne doświadczenia i zachęca do spędzenia leniwego popołudnia lub wieczoru. Zatem polecana jest głównie pod koniec dnia.

Przed stosowaniem należy zaopatrzyć się w przekąski, ponieważ wzmożony apetyt to jeden ze skutków palenia tej odmiany.

Zalecane jest, aby początkujący konsumenci trzymali się próbek Orange Kush, które zawierają nie więcej niż 15 procent THC. Przy zbyt wysokiej dawce mogą wystąpić pewne negatywne skutki uboczne takie jak zawroty głowy i lekka paranoja.

Orange Kush jest doskonałym wyborem przed oglądaniem meczu czy innego wydarzenia sportowego. Odmiana jest idealna do zajęć rekreacyjnych, przy których nie wymagane jest wstawanie itp. Mimo tego, niewielka wędrówka lub jazda na rowerze również mogą zostać uprzyjemnione dzięki Orange Kush.

Medyczni użytkownicy cannabis sięgają po tę odmianę z dwóch powodów: stres oraz pomoc z zaśnięciem. Orange Kush to sposób na szybką ulgę po ciężkim dniu i pozbyciu się z głowy stresu oraz zmartwień. Odmiana ta popularna jest w łagodzeniu bólu, zwłaszcza tego, który nie pozwala ci w nocy zasnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.