thc-thc.com

Recenzja odmiany Ultra Sonja

Jeśli szukasz mocnego połączenia niezwykłych smaków, które są ze sobą w doskonałej harmonii, Ultra Sonja z pewnością powinna się znaleźć na twojej liście.

Ultra Sonja to odmiana, w której dominuje sativa, a która została pierwotnie odkryta w Wielkiej Brytanii. Odmiana ta łączy w sobie niezwykłe smaki Tang Tang i Cheese, które zostały zdecydowanie odziedziczone po odmianach rodzicielskich. Ultra Sonja łączy w sobie głębokie, owocowe podteksty z kwaśnym i odświeżającym zapachem.

Rośliny tej odmiany mają fioletową barwę i właśnie dlatego łatwo ją rozpoznać. Istnieją jednak również inne fenotypy, które są bardziej ciemnozielone lub pomarańczowe. Jednak niezależnie od koloru, struktura pąków jest w większości wariantów gęsta.

Ultra Sonja to imponująca odmiana również pod kątem działania. Niezależnie od tego, czy wybierasz ją w celu chwilowej ulgi czy w celu leczenia chronicznego bólu, okazuje się ona idealnym rozwiązaniem.

Po kilku buchach z pewnością poczujesz, jak dokuczliwy ból znika, a w twoim ciele pojawi się uczucie otuchy i beztroski. Odmiana zapewnia idealną równowagę pomiędzy efektami psychicznymi i fizycznymi.

Poza tym, jeśli cierpisz na bezsenność z powodu fizycznego bólu lub psychicznych zmartwień, ta odmiana marihuany zdecydowanie ci pomoże. Zauważysz, że będziesz znacznie bardziej spokojny i będziesz w stanie przespać całą noc bez zbędnych przeszkód.

Ultra Sonja to wspaniała odmiana, jednakże jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, rozważ powolny start i stopniowe zwiększanie dawki, aż dojdziesz do tej idealnej, która będzie dla ciebie komfortowa.

Zobacz jeszcze

sklep thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, konopi, thc-thc

Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.