Recenzja Odmiany Marihuany Ultra Sonja

feminizowane nasiona konopi

recenzja odmiany konopi z przewagą sativa

Jeśli szukasz mocnego połączenia niezwykłych smaków, które są ze sobą w doskonałej harmonii, Ultra Sonja z pewnością powinna się znaleźć na twojej liście.

Ultra Sonja to odmiana, w której dominuje sativa, a która została pierwotnie odkryta w Wielkiej Brytanii. Odmiana ta łączy w sobie niezwykłe smaki Tang Tang i Cheese, które zostały zdecydowanie odziedziczone po odmianach rodzicielskich. Ultra Sonja łączy w sobie głębokie, owocowe podteksty z kwaśnym i odświeżającym zapachem.

Rośliny tej odmiany mają fioletową barwę i właśnie dlatego łatwo ją rozpoznać. Istnieją jednak również inne fenotypy, które są bardziej ciemnozielone lub pomarańczowe. Jednak niezależnie od koloru, struktura pąków jest w większości wariantów gęsta.

Ultra Sonja to imponująca odmiana również pod kątem działania. Niezależnie od tego, czy wybierasz ją w celu chwilowej ulgi czy w celu leczenia chronicznego bólu, okazuje się ona idealnym rozwiązaniem.

Po kilku buchach z pewnością poczujesz, jak dokuczliwy ból znika, a w twoim ciele pojawi się uczucie otuchy i beztroski. Odmiana zapewnia idealną równowagę pomiędzy efektami psychicznymi i fizycznymi.

Poza tym, jeśli cierpisz na bezsenność z powodu fizycznego bólu lub psychicznych zmartwień, ta odmiana marihuany zdecydowanie ci pomoże. Zauważysz, że będziesz znacznie bardziej spokojny i będziesz w stanie przespać całą noc bez zbędnych przeszkód.

Ultra Sonja to wspaniała odmiana, jednakże jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, rozważ powolny start i stopniowe zwiększanie dawki, aż dojdziesz do tej idealnej, która będzie dla ciebie komfortowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.