Przyszłość Cannabis w USA

feminizowane nasiona konopi

Niezależnie od tego, czy uprawa cannabis nadal będzie się rozwijać w USA, rozwój przemysłu marihuany wisi w powietrzu. Administracja Trumpa wyraziła ostatnio obawy dotyczące rozwoju cannabis w USA, twierdząc że zbytnia dynamika może prowadzić do nadprodukcji.

„Otwieranie zbyt szeroko drzwi w całym kraju, bez ustalonych ograniczeń, może nie być w najlepszym interesie przemysłu cannabis,” powiedział Greg Ibach, podsekretarz stanu w U.S. Department of Agriculture.

Ibach dodał, że Biały Dom nie jest zbyt chętny do rozwoju przemysłu cannabis.

„Musimy uważać, aby nie zgnieść tego rynku poprzez przeciążenie go zbytnimi dostawami zanim pojawi się na nie zapotrzebowanie,” powiedział.

Ibach dodał, że nadzór przemysłu powinien leżeć w gestii amerykańskiego Department of Justice, Drug Enforcement Administration, a nie Department of Agriculture, tak jak się to dzieje teraz.

Oprócz 30 stanów w USA, cannabis uprawiane jest także w Europie, Azji oraz w Ameryce Północnej i Południowej. Niektóre z tych krajów to:
Niemcy, Francja, Dania, Kanada, Chile, Japonia, Korea Południowa i Holandia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Przyszłość Cannabis w USA”


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.