Kiedy będzie można kupić marihuanę…

feminizowane nasiona konopi

Kiedy będzie można kupić marihuanę…

Kiedy będzie można kupić medyczną marihuanę w Kentucky?

Wysiłki zmierzające do zalegalizowania medycznej marihuany w Kentucky napotykają na wiele przeszkód i nie wiadomo kiedy, a nawet czy legislatura stanu Kentucky zdecyduje się zatwierdzić jakikolwiek wniosek.

Aby medyczna marihuana mogła zostać zalegalizowana w Kentucky, House Bill 166 musi zostać najpierw zatwierdzony przez House Judiciary Committee.

Ze względu na to, że panel właśnie głosował za „odłożeniem” wniosku, nie ustalając dokładnego harmonogramu ani czasu, kiedy będzie on ponownie rozpatrywany nie wiemy jak sprawy potoczą się dalej.

Zapytani o to, czy projekt ustawy ma szansę przejść, Sims powiedział – „Jesteśmy blisko głosowania”. Reprezentant Louisville, Jason Nemes, niegdyś zagorzały przeciwnik medycznej marihuany powiedział, że jego zdanie zmieniło się po zgłębieniu badań – obecnie popiera on legalizację.

„Kim do cholery myślimy że jesteśmy jako rząd, skoro myślimy, że możemy trzymać marihuanę z dala od ludzi, którym może ona pomóc,” powiedział Nemes, który wierzy że projekt ustawy będzie miał większe szanse na przejście po wprowadzeniu delikatnych zmian.

Jeśli projekt zostanie ostatecznie zatwierdzony przez komisję, zostanie on rozpatrzony przez całą Izbę. Jeśli zostanie tam zatwierdzony, przejdzie dalej do senatu stanu. Po zatwierdzeniu przez obie izby zostanie przesłany wprost na biurko gubernatora Matta Bevina w celu ostatecznego podpisu.

Sekretarz stanu Kentucky, Alison Grimes, wystąpiła z poparciem dla ustawodawstwa dotyczącego medycznej marihuany i kierowała grupą zadaniową, która doprowadziła do ustawy.

Powiedziała, że jednym z jej noworocznych postanowień było położenie na biurku Bevina wniosku o legalizację medycznej marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.