Pas mistrzowski WWE jest teraz wykonywany z konopi

feminizowane nasiona konopi

Jest to zdecydowanie moment, na który czekaliśmy. Zgadza się, świat marihuany i pro-wrestlingu wreszcie się zderzył!
A wszystko to dzięki zapaśnikowi Danielowi Bryanowi, który zaprezentował nową, „przyjazną dla środowiska” wersję swojego pasa WWE Championship, podobno wykonaną z „w 100% z konopi”.

Bryan zaprezentował nowy pas na „SmackDown Live”, skutecznie broniąc swojego tytułu dwa dni wcześniej przeciwko A.J. Style w „Royal Rumble” w Chase Field w Phoenix.

„To… śmieć!” Bryan powiedział do tłumu na wtorkowym „SmackDown”, gdy uroczyście wrzucił swój stary skórzany pas tytułowy do kosza na śmieci na środku ringu. „Gdy zostałem mistrzem WWE, powiedziałem, że zamierzam zmienić świat. Ale aby zmienić świat, potrzebujemy nowych symboli.”

Bryan odsłonił następnie nowy pas wykonany przez Wildcat Championship Belts z tego, co według mistrza było konopią i drewnem dębu. „To jest nowy symbol doskonałości” – powiedział.

Bryan, który po przejściu na emeryturę w 2016 r. z powodu wielu wstrząsów mózgu i uszkodzenia mózgu, uzyskał zgodę na powrót do walk w 2018 r. i przekształcił się w nową postać, którą nazwał „Nowym Danielem Bryanem” – ekologiem, weganinem w komplecie z flanelową koszulą i brązowym kardiganem, pasując do swojego nowego pasa.

Bryan brał już wcześniej udział w walkach, ale aspekt środowiskowy jest kompletnie nowy w jego osobowości zapaśniczej. To też nie jest żart.Daniel Bryan przeszedł na dietę wegańską ze względów zdrowotnych w 2009 roku i kontynuuje dietę wegetariańską, „głównie wegańską” podczas podróży z WWE.
W 2012 r. People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) przyznało Bryanowi nagrodę Libby dla sportowca najbardziej przyjaznego zwierzętom.

Nowa konstrukcja pasa Bryana spotkała się z oburzeniem i uniesieniem fanów wrestlingu, przy czym większość z nich nie pochwala radykalnego odejścia od tradycyjnego projektu skórzanego i złotego pasa WWE. Jednak znajdują się także osoby, które chwalą jego śmiałość i ekologiczny przekaz.

Na podcastie zapaśniczym „The Straight Shooters” gospodarze Nick Piccone i Vaughn Johnson, oprócz chwalenia kunsztu paska, spekulowali, że jego obecność może wskazywać na dłuższy pobyt Bryana w ringu WWE.

Jeśli chodzi o znaczenie pasa w świecie cannabis – jest to jak najbardziej dobry znak, że konopie zajmują coraz więcej miejsca niż kiedykolwiek wcześniej w świadomości publicznej. Pod koniec 2018 roku, zgodnie z najnowszą ustawą rolną, konopie stały się legalną uprawą i zostały usunięte ze statusu Grupy 1, narkotyków bez zastosowania medycznego.
Oprócz bycia wyjątkowo wszechstronnym produktem spożywczym, konopie szybko stają się także niezbędną tkaniną w nowoczesnym designie. Tak więc, niezależnie od tego, czy noszone są w formie koszulki czy pasa WWE Championship, wszystko wskazuje na to, że sprawy idą w naprawdę dobrą stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.