Palenie z bongo

feminizowane nasiona konopi

Szukasz sposobu na urozmaicenie swojego doświadczenia z bongo?

Po dłuższej chwili palenie z bonga może stać się pewnego rodzaju rutyną. Dlatego też, niektórzy próbują różnych wariacji, aby się nie znudzić. Co oprócz wody można umieścić w bongo? Na pewno się zdziwisz!

• Soda

Wprowadzanie sody do bonga jest zaskakująco dość powszechne. Niektórzy palacze twierdzą, że karbonatyzacja jest niesamowita, a inni twierdzą, że jest ona trochę zbyt ostra. Wiele osób czeka, aż soda całkowicie się wygazuje.

• Herbata

Wiele osób preferuje stosowanie ciepłej wody w swoim bongo. Sposób ten z pewnością sprawdzi się w przypadku, gdy masz ból gardła, który jak wiesz, sprawia, że palenie bongo jest o wiele trudniejsze. Wydaje się to bardziej rozsądna alternatywa niż soda!

• Płyn do płukania ust

Osoby stosujące płyn do płukania ust w bongo twierdzą, że uwielbiają w ten sposób palić marihuanę. Podobno sprawia to, że marihuana smakuje miętowo. Niektórzy twierdzą, że doświadczyć można świeższego oddechu, a płyn do płukania ust niweluje tzw. cotton mouth.

• Sok owocowy

Jeśli masz ochotę na coś słodkiego i nie chcesz używać sody, zawsze możesz spróbować soku owocowego! Niezależnie od smaku, marihuana na pewno smakować będzie niesamowicie.

• Woda smakowa

Używanie wody smakowej jest dość popularne w niektórych kręgach i jest to najrozsądniejsza alternatywa dla samej wody.

• Śnieg

Nie jest to dokładnie alternatywa wody, ale wciąż coś innego. Osobiście nigdy nie słyszeliśmy o kimś, kto stosowałby śnieg w bongo, ale może to być popularne w chłodniejszych częściach świata.

• Mleko

Umieszczanie mleka w bongo może brzmieć nieco obrzydliwie, ale uwierz że są osoby, które bardzo to lubią. Oprócz zwykłego mleka, można pokusić się też o kupno mleka czekoladowego lub waniliowego, które nadadzą twojej marihuanie niepowtarzalny smak.

Pamiętaj żeby dać nam znać, jeśli spróbujesz którykolwiek z tych sposobów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.