Czy Marihuana To Afrodyzjak?

feminizowane nasiona konopi

Czy marihuana to afrodyzjak? Jak marihuana wpływa na seks?

Po pierwsze: było kilka błędnych przekonań na temat wpływu marihuany na twoje życie seksualne.

Pojawiły się wzmianki, że marihuana może powodować zaburzenia erekcji i obniżenie libido u mężczyzn. Chociaż nie znaleziono rozstrzygających dowodów, mieszanie tytoniu z marihuaną może odgrywać rolę w spekulacjach.

To powiedziawszy, przy większej liczbie badań nad konopiami indyjskimi, niektóre raporty wskazują, że marihuana może faktycznie poprawić seks.

Dzięki temu odkryciu więcej firm sprzedaje produkty z konopi indyjskich wyłącznie w celu uzyskania rozbrykania.

Zalety łączenia marihuany i seksu

Okazuje się, że ci, którzy chcą zwiększyć swoje doznania w sypialni, mogą odnieść pewne korzyści z marihuany. W rzeczywistości badania pokazują, że osoby używające konopi codziennie uprawiają o 20% więcej seksu niż osoby nieużywające.

Tak więc marihuana nie tylko prawdopodobnie nie zaburzy funkcji seksualnych, ale wydaje się, że całkowicie zwiększyła częstotliwość seksu. Inne badanie opublikowane w Journal of Sexual Medicine również wykazało, że niewielkie ilości marihuany przed seksem zwiększają libido u kobiet.

Jak zioło pomaga w seksie?

Konopie indyjskie cię relaksują. Eksperci uważają, że jednym z powodów, dla których marihuana pomaga w seksie, są jej relaksujące właściwości. Marihuana zmniejsza niepokój, ułatwiając przezwyciężenie niezręczności w głowie.

Z tego powodu konopie indyjskie mogą być używane w taki sam sposób, w jaki większość ludzi przytula się do kieliszka wina przed zejściem na dół.

Marihuana zmniejsza stres

Konopie indyjskie zmniejszają również stres, a kiedy umysł jest spokojniejszy, łatwiej jest wejść w ten moment.

Lekarze twierdzą, że kiedy kobiety są mniej zestresowane, czują się bardziej pewne siebie. Pomaga to w ogóle w uzyskaniu większej pewności seksualnej.

Inne powody

Według ekspertów marihuana może spowolnić postrzeganie czasu. Efekt ten może prowadzić do wzmożonych doznań seksualnych. Ponieważ THC jest tym, co daje uczucie odurzenia, zmiana mentalna może zapewnić ogólnie lepsze doznania fizyczne.

Eksperci twierdzą, że nie ma się czym martwić, jeśli chodzi o skutki uboczne związane z łączeniem marihuany i seksu.

Nie oznacza to jednak, że nie ma żadnych skutków ubocznych. Oto, na co należy uważać:

Stany lękowe

Chociaż konopie indyjskie mogą pomóc w łagodzeniu niepokoju, wiadomo, że również je powodują. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jesteś nowicjuszem. Dlatego eksperci zalecają małe dawki. Zaleca się również wcześniejsze spróbowanie marihuany przed połączeniem jej z seksem lub zasugerowaniem jej partnerowi.

W rzeczywistości eksperci zalecają pójście w pojedynkę przy pierwszym włączeniu marihuany do sypialni. W ten sposób wiesz, jak zareaguje twoje ciało, zanim przyprowadzisz kogoś innego.

Jak dodać marihuanę do swojego życia seksualnego?

Eksperci sugerują, że małe dawki marihuany przed seksem mogą zwiększyć ogólne doznania.

Ponieważ różne odmiany marihuany mają różne efekty, oto niektóre z najlepszych szczepów, których możesz użyć, aby poprawić swoje życie seksualne.

Odmiany o wysokiej zawartości THC

Chociaż odmiany o wysokiej zawartości THC są znane ze swoich właściwości blokujących kanapę, odmiany o wysokiej zawartości THC mogą być również bardzo relaksujące.

Pomoże w tym wybór odpowiedniego relaksującego szczepu. Unikaj także palenia zbyt dużo, aby zachować łagodny, przytulny i zrelaksowany wygląd bez zasypiania.

Odmiany o wysokiej zawartości THC świetnie nadają się do długich sesji i powolnego działania. Haj na całe ciało sprawi, że Twoje zmysły staną w pogotowiu.

Relaksujące i podnoszące na duchu odmiany, takie jak Northern Lights, są idealne na seksowny czas. Sprawdź również te inne odmiany.

Odmiany o zbalansowanej zawartości CBD

Niektóre odmiany o wysokiej zawartości CBD i odmiany hybrydowe są znane ze swoich właściwości podnoszących na duchu i energetyzujących. W związku z tym niektóre konkretne odmiany świetnie nadają się do działania.

Niektóre odmiany hybrydowe są również znane z tworzenia efektów mózgowych, całkowicie zwiększając doznania seksualne.

Z drugiej strony wiadomo, że niektóre zrównoważone odmiany o wysokiej zawartości THC powodują niepokój, który może zepsuć nastrój.

Chodzi o to, aby dawkować i nie przesadzać,aby dobrze spędzić czas z marihuaną i seksem.

Podsumowanie

Marihuana i seks z pewnością idą w parze. Pamiętaj, że to, co działa dla Ciebie, będzie zależeć od Twoich własnych wymagań. Czy eksperymentowałeś z marihuaną i seksem? Opowiedz nam o swoich wrażeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.