Tysiące komentarzy popierających cannabis

feminizowane nasiona konopi

FDA zaapelowało o publiczne komentarze na temat międzynarodowej klasyfikacji cannabis, aby przedstawić je następnie na spotkaniu WHO w listopadzie.

31 października Political Associate NORML, Carly Wolf, dostarczył ponad 10.000 komentarzy napisanych przez osoby popierające cannabis z całego kraju, którzy popierają, aby Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ponownie rozważyła swój obecny zakaz dotyczący marihuany.

Komentarze zostały dostarczone do biura amerykańskiej agencji US Food and Drug Administration (FDA) w Maryland.

Począwszy od 10 października 2018 roku, FDA wezwało do publicznego komentowania międzynarodowej klasyfikacji cannabis. FDA zamierza wykorzystać te komentarze jako odpowiedź na zbliżające się posiedzenie WHO, w Genewie w Szwajcarii.

Obecnie, zgodnie z międzynarodowymi traktatami, cannabis znajduje się w najbardziej restrykcyjnej kategorii, w której wyraźnie mówi się o tym, że nie powinno się jej przypisywać korzyści terapeutycznych oraz medycznych.

W najnowszych komentarzach NORML, Ms. Wolf zauważyła, że „cannabis powinno zostać usunięte z międzynarodowych konwencji narkotykowych, aby narody, które sobie tego życzą, mogły dalej rozszerzać panujące u nich przepisy dotyczące stosowania, posiadania, produkcji i sprzedaży substancji w celach medycznych czy też rekreacyjnych”.

Wcześniej, na początku tego roku World Health Organization’s ECDD ustaliło, że kannabidiol (CBD) nie powinien być klasyfikowany zgodnie z międzynarodowymi konwencjami kontroli narkotyków, a pełny list przeczytać można na ich stronie www.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.