Kiedy Palić, Gdy Dzieci Są w Domu

feminizowane nasiona konopi

Masz dzieci? Mamy dla ciebie kilka wskazówek, jak przemycić sesję palenia podczas pandemii.

Pandemia okradła wielu rodziców z ich prywatności, utrudniając używanie marihuany. Oto kilka sugestii, które ci w tym pomogą.

Rodzice, którzy palą trawkę: widzimy cię. Jesteś tam, palisz zioło i wychowujesz dzieci. Marihuana jest dla wielu rodziców bardzo podobna do alkoholu; to coś, czego używają, aby się zrelaksować i odstresować po całym dniu pracy. Ale kiedy wszyscy mieszkają razem, jak znaleźć czas na chwilę palenia?

Pandemia wstrząsnęła całym naszym życiem. Rodzice kochający marihuanę nie są z tego zwolnieni, mając mniej czasu na relaks i palenie, gdy muszą radzić sobie z rozrywką, edukacją i opieką nad swoimi dziećmi przez większość dnia.

Mimo to, po kilku miesiącach radzenia sobie z pandemią i nowymi sytuacjami życiowymi, rodzice znaleźli sposoby na odzyskanie „czasu dla siebie”. Jakie to sposoby? Koniecznie czytaj dalej!

1. Zastanów się nad „gdzie” i „kiedy”

Niektórzy rodzice dyskretnie palą, gdy ich dzieci są poza domem lub na podwórku. Wszystko zależy od osoby, która pali i od tego, jak dobrze czuje się po użyciu marihuany oraz nieuniknionej ciekawości swoich dzieci, które mogą przyłapać cię na paleniu. Nie ma złego sposobu robienia rzeczy, ale zawsze ważne jest, aby być bezpiecznym, palić z dala od dzieci i przechowywać marihuanę i związane z nią akcesoria w miejscach, do których nie ma łatwego dostępu. Powinieneś także unikać prowadzenia pojazdów lub robienia czegokolwiek, co wymaga specjalnej uwagi po spożyciu marihuany.

2. Poczekaj, aż dzieci będą w łóżku

Łatwiej jest poczekać, gdy dzieci będą już w łóżku, aby zapalić marihuanę – dokładnie tak jak wtedy, gdy żyliśmy w świecie przed pandemią. Teraz, gdy wiele dzieci nie chodzi do szkoły, niektóre z nich idą spać później i być może będziesz musiał zmusić się, aby nie zasnąć do późnej nocy, aby cieszyć się swoim jointem, ale będzie warto. Ten czas możesz również spędzić na innych rzeczach, które lubisz, na przykład na spędzeniu czasu z partnerem, oglądaniu telewizji lub piciu piwa.

3. Metoda ma znaczenie

Podczas gdy dzieci prawdopodobnie nie będą chodzić po domu, mówiąc, że pachnie trawą, twoja metoda konsumpcji ma znaczenie, gdy przebywasz w bliskim sąsiedztwie z innymi. Poszukaj innych opcji, takich jak dyskretny waporyzator lub małe ilości produktów spożywczych. Pamiętaj, że produkty mogą być nieco trudniejsze, zwłaszcza biorąc pod uwagę nieprzewidywalność sytuacji.

4. Marihuana nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów

Jeśli jesteś rodzicem, który niedawno zetknął się z marihuaną z powodu stresu pandemicznego, dołączasz do długiej listy osób, które również zwróciły się do cannabis, aby się odstresować oraz zabawić. Pamiętaj jednak, że marihuana nie rozwiąże wszystkich twoich problemów. Chociaż lek może być używany jako mechanizm radzenia sobie z sytuacją, nie będzie w stanie rozwiązać żadnych problemów lub problemów, które pojawiły się od początku pandemii i dramatycznej zmiany naszego życia.

Podsumowanie

Spróbuj porozmawiać z przyjacielem, terapeutą lub skorzystać z aplikacji zdrowia psychicznego, która zapewni ci pomoc oraz narzędzia radzenia sobie, które przyniosą ulgę twojemu zdrowiu psychicznemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.