Gwiazdy zarabiają na marihuanie

feminizowane nasiona konopi

Snoop Dogg ma własną linię marihuany. Tak samo jak Willie Nelson. Melissa Etheridge wytwarza wino z dodatkiem marihuany. Przemysł konopny wyłania się z czarnego rynku i szybko wkracza w przemysłowy nurt.

Potwierdzenia celebrytów to tylko dodawanie trendu marihuanie. Snoop Dogg nazywa swoje osiem szczepów marihuany „Dank From the Doggfather Himself.”

Prowizoryczne działania brandingowe przemysłu konopnego, takie jak koszulki, czy naklejki z marihuaną, pokazują, że przemysł robi kolejne kroki w kierunku przemysłowego nurtu.

Problem polega na tym, że marki te nie znaczą o wiele więcej niż etykiety na których są drukowane. Patenty i znaki towarowe są w dużej mierze regulowane przez rząd federalny, który uważa, że marihuana jest narkotykiem, a zatem kwalifikuje się do ochrony prawnej.

Konsumenci nie mają możliwości wiedzy na temat tego, że sławna marka marihuany nie różni się niczym od marihuany kupionej od dilera narkotyków na rogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.