thc-thc.com

Irlandzka mama mówi, że jej dziecko odzyskało życie, dzięki terapii opartej na marihuanie

Mały Tristan Cahalane cierpi na rzadką i ciężką postać padaczki zwaną zespół Dravet. Choroba objawia się codziennymi, wyniszczającymi napadami, które mogą trwać dłużej niż godzinę i powodują regularną hospitalizację chłopca.

2 – letnie dziecko było na dziewięciu lekarstwach odkąd skończyło pięć miesięcy. Obecnie zażywa tylko dwa leki na receptę oraz olej CBD, który praktycznie całkowicie zminimalizował liczbę napadów.

Od przeprowadzki do USA w grudniu ubiegłego roku z matką Yvonne oraz 4 – letnim bratem Oscarem, 2 – latek stał się zupełnie innym dzieckiem.

„Nie sądzę, że kiedykolwiek mieliśmy okazję widzieć go prawidłowo,” mówi zachwycona mama. „Nigdy wcześniej tak naprawdę nie poznaliśmy jego charakteru, ponieważ odkąd ukończył 5 miesięcy był na bardzo silnych lekach.”

„To ogromna różnica w życiu Tristana. Jest żwawy, ma apetyt, mówi w swoim imieniu, chodzi, biega, bawi się, gra… zanim olej CBD pojawił się w jego życiu nie było to możliwe.”

Yvonne Cahalane mówi, że napady padaczkowe u dzieci mogą stanowić zagrożenie dla życia i prowadzić do paraliżu lub rozwoju opóźnień w mózgu.

Zobacz jeszcze

sklep thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Irlandzka mama mówi, że jej dziecko odzyskało życie, dzięki terapii opartej na marihuanie”

nasiona marihuany, konopi, thc-thc

Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.