Irlandzka mama mówi, że jej dziecko odzyskało życie, dzięki terapii opartej na marihuanie

feminizowane nasiona konopi

Mały Tristan Cahalane cierpi na rzadką i ciężką postać padaczki zwaną zespół Dravet. Choroba objawia się codziennymi, wyniszczającymi napadami, które mogą trwać dłużej niż godzinę i powodują regularną hospitalizację chłopca.

2 – letnie dziecko było na dziewięciu lekarstwach odkąd skończyło pięć miesięcy. Obecnie zażywa tylko dwa leki na receptę oraz olej CBD, który praktycznie całkowicie zminimalizował liczbę napadów.

Od przeprowadzki do USA w grudniu ubiegłego roku z matką Yvonne oraz 4 – letnim bratem Oscarem, 2 – latek stał się zupełnie innym dzieckiem.

„Nie sądzę, że kiedykolwiek mieliśmy okazję widzieć go prawidłowo,” mówi zachwycona mama. „Nigdy wcześniej tak naprawdę nie poznaliśmy jego charakteru, ponieważ odkąd ukończył 5 miesięcy był na bardzo silnych lekach.”

„To ogromna różnica w życiu Tristana. Jest żwawy, ma apetyt, mówi w swoim imieniu, chodzi, biega, bawi się, gra… zanim olej CBD pojawił się w jego życiu nie było to możliwe.”

Yvonne Cahalane mówi, że napady padaczkowe u dzieci mogą stanowić zagrożenie dla życia i prowadzić do paraliżu lub rozwoju opóźnień w mózgu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.