Wskazów dotyczące uprawy odmiany Critical Kush

feminizowane nasiona konopi

Opis odmiany: Produkowana miedzy innymi przez Royal Queen Seeds, Critical Kush została wyhodowana dzięki skrzyżowaniu odmian Critical z OG Kush. Znana z pikantnego, ziemistego smaku i wręcz przytłaczających plonów – odmiana ta pozostaje popularna zarówno wśród hodowców jak i konsumentów.

Techniki uprawy: zapewnij tym roślinom dużo miejsca – one tego naprawdę potrzebują. Polecamy przycinanie roślin oraz gałęzi, aby pąki miały więcej miejsca do rozrastania się. Zalecana jest niska wilgotność podczas fazy kwitnienia oraz stały przepływ powietrza, aby zapobiec gniciu pąków.

Dobrze sprawdzi się zarówno w uprawie glebowej jak i przy zastosowaniu technik hydroponicznych. Przy uprawie outdoor, Critical Kush nie przepada za z byt obfitym deszczem, dlatego też najlepiej gdy będzie uprawiana w szklarniach.

Czas kwitnienia: 8 tygodni.

Wydajność: wysoka.

Poziom trudności uprawy: umiarkowany.

Klimat: preferuje klimat umiarkowany – umiarkowanie gorący, od 70 – 80 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: nadaje się zarówno do uprawy indoor jak i outdoor; najlepiej sprawdzi się jednak w szklarniach, gdzie zarządzanie wilgotnością jest o wiele łatwiejsze.

Karmienie: Critical Kush potrzebuje sporej dawki składników odżywczych, zwłaszcza podczas fazy kwitnienia; jeśli korzystasz z płynnych składników odżywczych, nawóź również wierzchnią warstwę gleby, aby rośliny mogły przyjmować różnorodne składniki odżywcze w swoim własnym tempie.

Gdzie można ją kupić? Nasiona marihuany kupisz w sklepie thc-thc, dystrybutora odmian Royal Queen Seeds.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.