Uczucie haju pomaga ćwiczyć, a ćwiczenia fizyczne pomagają w uczuciu haju

feminizowane nasiona konopi

Już tylko 30 minut ćwiczeń fizycznych spowoduje, że uczucie haju będziesz silniejsze u użytkowników marihuany. Poproszono 15 palaczy konopi, aby ukończyli 35 minut ćwiczeń na rowerze stacjonarnym, a naukowcy zmierzyli im poziom THC we krwi. Badania wykazały, że stężenie aktywnego składnika marihuany było o 15% wyższe od średniej, gdy uczestnicy brali udział w ćwiczeniach.

Organizm ludzki jest w stanie przechowywać THC w tłuszczu znajdującym się w naszym ciele, to przełomowe badanie było pierwszym, które wykazało, że proces ten może faktycznie dać palaczom dodatkowy impuls. W rzeczywistości, badania pokazują, że dodatkowy „szum” może trwać nawet do 28 dni od początkowego spożycia.

Spożywanie marihuany ma również ogromny wpływ na rozciąganie, ponieważ jest idealne do integracji umysłu i ciała podczas wysiłku fizycznego. Pod wpływem marihuany, dyskomfort i sztywność, która związana jest często z rozciąganiem zmniejsza się znacząco.

Aby pomóc nam w poradzeniu sobie z bólem spowodowanym aktywnością fizyczną, nasz mózg naturalnie produkować będzie własną wersję kannabinoidów aby stymulować uśmierzanie bólu podczas ćwiczeń. Podobnie jak przy paleniu marihuany, naturalne kannabinoidy zaczną krążyć po naszym systemie endokannabinoidowym wytwarzając uczucie haju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.