Sposoby na to, żeby produkty z marihuaną działały szybciej

feminizowane nasiona konopi

Produkty spożywcze z marihuaną znane są z mocno cielesnego haju, który dostarczają. Jednakże nawet dwie godziny może potrwać czas, w którym zaczną one działać, w zależności od indywidualnego układu trawiennego. Oczekiwanie może być trudne, ale jest bardzo ważne, aby uniknąć przedawkowania.

Zamiast jedzenia ciasteczek z marihuaną, które są najczęściej pieczone z użyciem canna-masła, umieść THC pod językiem. Masło z marihuany musi przejść przez cały przewód pokarmowy zanim THC zostanie wchłonięte do krwiobiegu, dostarczając efektów dla całego ciała. To jest też powód, dla którego tak wiele czasu zajmuje, aż odczujesz efekty po spożyciu produktów z marihuaną.

Poprzez umieszczenie kilku kropel THC pod językiem i trzymanie ich tam przez dziesięć minut, duża ilość błon i naczyń włosowatych wchłania THC znacznie szybciej.

Podobnie jak nalewki, napoje z cannabis również szybko wchłaniają się w ustach, a także przechodzą przez układ trawienny szybciej niż tłuszcz, czy canna-masło.

W przeszłości były one pomijane, ale napoje z cannabis zaczynają szybko zajmować miejsce na półkach w aptekach z marihuaną. Od kawy i herbaty, po alkohole i koktajle, z nieskończoną możliwością różnych smaków.

Napoje cannabis, podobnie jak wiele jadalnych opcji, oferują dyskretny sposób na konsumpcję marihuany. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, że twoja lemoniada daje ci coś więcej, niż tylko cytrynowe orzeźwienie.

Obecnie, produkty spożywcze posiadają specjalnie projektowane formuły. Mają one na celu obejście przewodu pokarmowego i przejście prosto do krwiobiegu, gdzie THC może zacząć działać.

Peter Barsoom, założyciel firmy zajmującej się produkowaniem czekolady z cannabis mówi, że jego produkty są świetne dzięki „własnemu procesowi mikro-kapsułkowania lipidów”, co pozwala na szybsze wchłanianie THC do krwiobiegu.

Ze względu na to, że można przyspieszyć odczuwanie efektów, konsumenci mogą lepiej oceniać ich idealną ilość. Jednak w przypadku jak w tradycyjnych produktów spożywczych, należy zachować ostrożność podczas dozowania. Zacznij od małych dawek, zwiększaj je bardzo ostrożnie i powoli. Możesz oczywiście sięgać po większe dawki, ale ich efekty uboczne nigdy nie są zabawne.

Poprzez przyspieszenie metabolizmu, żywność trawiona jest szybciej. W zależności od osoby, niektórzy mogą mieć naturalnie szybki metabolizm, a inni mogą być skłonni do wolniejszego czasu trawienia. Jeśli należysz do tej drugiej grupy – nic się nie martw, możesz go przyspieszyć.

Do utrzymania zdrowego metabolizmu niezbędne jest zdrowe odżywianie oraz odpowiednia podaż wody. Dieta bogata w proteiny dostarcza największego przyspieszenia metabolizmu, ale ważna jest po prostu zrównoważona ilość wszystkich witamin i składników odżywczych.

Tempo trawienia może również przyspieszyć aktywność fizyczna na wysokim poziomie. Jeśli szybkość trawienia będzie sprawniejsza, żywność będzie poruszać się przez układ szybciej, co oznacza, że efekty będą odczuwalne szybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.