nasiona marihuany, nasiona konopi

Robaki mogą pomagać w kontroli szkodników

Hodowcy marihuany przyznają: Robaki mogą pomagać w kontroli szkodników.

W historii legalnej marihuany, rok 2015 będzie pamiętany przez długie czasy, ponieważ to właśnie w tym czasie odkryto ogromne problemy z pestycydami.

Przez dziesięciolecia nielegalni hodowcy cannabis wykorzystywali wszelkie możliwe pestycydy, aby ratować swoje rośliny przed owadami, pleśniami i innymi zagrożeniami w swoich uprawach. Ta nielegalna praktyka została przeniesiona na legalną branżę marihuany – wywołując poruszenie, gdy doniesienia mediów i testy rządowe wykazały faktyczną obecność zakazanych przez państwo pestycydów.

Dodatkiem do tego skomplikowanego problemu jest zderzenie praw stanowo – federalnych i firm, które starają się spełniać standardy Environmental Protection Agency, które jeszcze nie istnieją (!!).

Jednak niektórzy hodowcy w całym tym zamieszaniu stawiają na swoją własną kreatywność i stosują tak zwane „pożyteczne robactwo”, aby walczyć ze szkodnikami, które mogą zniszczyć całą uprawę.

„Używamy nicieni, małych i pożytecznych robaków, które wrzucamy do gleby, więc wszystkie owady urodzone w glebie giną od razu” powiedział jeden z hodowców marihuany, Anthony Franciosi w The Cannabis. „Stosujemy też drapieżne owady takie jak roztocza amblyseius swirskii oraz roztocza kalifornijskie, w małych dawkach tu i tam”.

„Chodzi o to, że jest zbyt wiele naturalnych możliwości, aby musieć sięgać po te nielegalne. Wiadomo, że te nielegalne są łatwiejsze w obsłudze, ale wiesz, nie zawsze chodzi o wygodę. My zdecydowanie stawiamy na bezpieczeństwo i naturalny rozwój roślin.”

I takie postawy zdecydowanie również popieramy!

sklep z nasionami marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, thc-thc
nasiona marihuany automatic, auto, thc


Ta witryna f2seeds.com wykorzystuje pliki cookies.