Poprawka do zatwierdzonych przepisów

feminizowane nasiona konopi

Organy nadzoru rozważają wprowadzenie poprawki do niedawno zatwierdzonych przepisów dotyczących cannabis na wtorkowym spotkaniu.

Zmiany w kodeksie Land Use and Development Code tak jak i Coastal Zoning Ordinance regulujące działalność cannabis w hrabstwie Santa Barbara zostaną ponownie rozważone przez Board of Supervisors, gdy spotka się ona we wtorek.

Rada może także upoważnić personel do napisania argumentu przemawiającego za zatwierdzeniem harmonogramu opodatkowania cannabis przed wyborcami w wyborach podstawowych 5 czerwca.

Organy nadzoru zostaną poproszone o zatwierdzenie poprawek do dwóch podsekcji w Land Use and Development Code oraz dwóch w Coastal Zoning Ordinance, które zostały zatwierdzone przez rząd 6 lutego, aby regulować działalność związaną z cannabis.

Zgodnie z zatwierdzeniem, podsekcja w każdy dokumencie określa, że uprawa outdoor na użytek własny w strefie Agriculture II, która sąsiaduje z istniejącym, obszarem wiejskim lub wiejską granicą z miastem, wymaga warunkowego pozwolenia.

Przełożeni będą rozważać poprawienie podsekcji, aby wymagania CUP miały zastosowanie zarówno do upraw indoor, outdoor jak i mieszanych.

Wniosek wymaga również wdrożenia planu ograniczenia nieprzyjemnych zapachów, aby ludzie zamieszkujący sąsiedztwo uprawy nie mogli wyczuć cannabis.

Spotkanie będzie również transmitowane na żywo w Internecie pod adresem www.countyofsb.org.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.