Najlepsze Odmiany Na Słoneczny Dzień

feminizowane nasiona konopi

Lato w Polsce jest piękne. Jeśli jednak chcesz jeszcze bardziej uatrakcyjnić swój dzień, możesz być zainteresowany znalezieniem nowej odmiany konopi. Wszystkie rodzaje konopi mają swoje unikalne cechy, co jest jedną z rzeczy, które sprawiają, że ta roślina jest tak wspaniała. Oto niektóre z najlepszych letnich odmian.

Zanim jednak zakupisz jedną z nich, musisz zdecydować, jaki dzień chcesz mieć.

Niektórzy z naszych klientów lubią spędzać dni bardziej aktywnie. Na przykład możesz chcieć wybrać się na wycieczkę lub spędzić czas z przyjaciółmi w środowisku towarzyskim. Z drugiej strony nie ma nic złego w odprężeniu się i cieszeniu się dniem, siedząc na słońcu i podziwiając naturalne piękno natury. Gdy już masz pomysł na swój idealny dzień, wybierz jedną z poniższych odmian konopi, aby sparować ją z wybraną aktywnością.

Gelato – Relaksujący, ale nie męczący

Nazywany również „Larry Bird”, Gelato pochodzi z rodziny odmian Cookie. Jego rodzicami są Sunset Sherbert i Thin Mint GSC. Fizycznie ta odmiana może wykazywać trochę fioletowych tonów oprócz jasnopomarańczowych włosów. Kiedy zaczniesz ją palić, poczujesz nutkę słodkiego i owocowego zapachu, który pomógł nadać tej odmianie nazwę.

Szczep Gelato jest naprawdę idealny na każdy dzień. Zdecydowanie kojarzy się z poczuciem fizycznego relaksu, więc z pewnością nie byłby to zły wybór na czas spędzony na siedzeniu przy basenie. To powiedziawszy, efekty tej hybrydowej odmiany obejmują również euforię, kreatywność i wybuchy energii mózgowej.

Wielu naszych klientów twierdzi, że połączenie fizycznego relaksu i psychicznej stymulacji sprawia, że ​​jest to jedna z ich ulubionych odmian. Ta odmiana jest wypełniona THC, co oznacza, że ​​wrażenia mogą wydawać się przytłaczające, jeśli słodki smak skusi Cię, by zbytnio się nim rozpieszczać.

Blue Dream – podnoszący na duchu i energetyzujący

Blue Dream to hybryda z dominacją sativy i większość ludzi twierdzi, że skłania się bardziej ku energetyzującej stronie rzeczy. Jest często uważany za szczep do stosowania w ciągu dnia, zwłaszcza wśród osób, które chcą być produktywne przez cały dzień. Jeśli chcesz iść na zajęcia z przyjaciółmi lub zabrać psa na długi spacer, Blue Dream może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Nasi klienci zwykle mówią, że ta hybrydowa odmiana pomaga im czuć się kreatywnie i daje poczucie jasności umysłu.

Jedną z naszych ulubionych rzeczy w Blue Dream jest sposób, w jaki wydaje się wprowadzać Cię w euforię. Nie jest to aż tak przytłaczające, jak niektóre odmiany, a ludzie często mówią, że oprócz szczęścia czują się całkowicie spokojni. Niezależnie od tego, czy jesteś stosunkowo nowym konsumentem konopi, czy doświadczonym weteranem, ta odmiana może być dla Ciebie dobrym wyborem. Wielu naszych klientów twierdzi, że jest to ich ulubiona odmiana, gdy chcą nabrać energii bez uczucia niepokoju.

Oprócz popularnych efektów, Blue Dream uwielbiana jest również ze względu na swoją słodycz. To mieszanka Blueberry i Haze, a strona Blueberry zdecydowanie przebija się w zapachu i smaku. Wygląda równie dobrze, jak smakuje. Spodziewaj się gęstej warstwy włosków pokrywających te pąki.

Blueberry Headband

Blueberry Headband jest powszechnie uważana za hybrydę 50/50, ponieważ zawiera geny zarówno ze szczepów indica, jak i sativa. Jeśli chodzi o efekty, większość ludzi twierdzi, że jest o wiele bardziej energetyzujący niż uspokajający. To podnosząca na duchu odmiana, która jest idealna na letni dzień, zwłaszcza że energia niesie ze sobą również poczucie euforii. Wiele osób, które kochają tę odmianę, twierdzi, że wstają, aby robić różne rzeczy, nawet jeśli planowali po prostu leżeć na kanapie.

Roślina Blueberry Headband może produkować duże plony, a jej kwiaty są absolutnie piękne. Ta odmiana często ma długie, cienkie pąki z jasnobrązowymi lub pomarańczowymi włoskami i dużą ilością błyszczących kryształków trichomów. Kiedy zaczniesz palić ten niezwykle żywiczny kwiat, zauważysz nuty oleju napędowego, pieprzu i (oczywiście) jagód.

Słyszeliśmy również, jak ludzie mówią, że wyczuwają ciekawe zapachy eukaliptusa i sosny.
Genetyka Blueberry Headband jest nieco niejednoznaczna. Niektórzy twierdzą, że wystarczy po prostu skrzyżować szczep Blueberry ze szczepem Headband. Ma to sens, ale plotki mówią, że jest to połączenie Blueberry ’76, Emerald OG Kush, Cali Sour D i Pre-98 Bubba Kush. W każdym razie, jakkolwiek powstała ta odmiana, koniecznie o niej pamiętaj, gdy następnym razem planować będzie pełen zabawy letni dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.