Najlepsze Odmiany Łagodzące Ból

feminizowane nasiona konopi

Najlepsze odmiany marihuany zmniejszające doświadczany przez ciebie ból.

Od lat zwolennicy marihuany opowiadają się za używaniem marihuany w zachodniej medycynie. Nauka dopiero teraz zaczyna doganiać to, co wiedzieliśmy od zawsze. American Medical Association opublikowało 28 badań przeprowadzonych na Harvardzie dotyczących marihuany, dostarczając dowodów potwierdzających jej skuteczność w leczeniu przewlekłego bólu. Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Michigan wykazało również, że konopie indyjskie zmniejszyły użycie opioidów o 64%, zmniejszyły skutki uboczne innych leków i poprawiły jakość życia osób cierpiących na przewlekły ból.

Czujesz się gotowy, aby porzucić pigułki? Jeśli cierpisz na przewlekły ból, istnieje duża szansa, że marihuana pomoże ci znaleźć ulgę bez zbytniego polegania na środkach farmaceutycznych. Jednak poruszanie się po świecie konopi może być mylące. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze odmiany konopi i produkty odpowiadające Twoim konkretnym potrzebom i preferencjom.

Dlaczego marihuana łagodzi ból?

Chociaż nie jest to jeszcze w pełni zrozumiałe, naukowcy mają kilka dobrych tropów. Powodem, dla którego marihuana działa tak dobrze na ból, jest prawdopodobnie to, że nasze ciała są przygotowane do reagowania na nią. Wszyscy naturalnie wytwarzamy substancje chemiczne podobne do konopi indyjskich, które pomagają w reakcjach naszego organizmu na stany zapalne i ból. Ponieważ mamy już receptory, związki chemiczne znajdujące się w marihuanie mogą łatwo komunikować się z twoim ciałem, aby zmniejszyć ból i dyskomfort.

Jakie chroniczne objawy bólu mogą leczyć konopie indyjskie?

Konopie indyjskie mogą nie być kompatybilne ze wszystkimi dolegliwościami powodującymi ból, ale odniosły sukces w leczeniu wielu problemów medycznych. Pamiętaj, aby zawsze przedyskutować korzyści stosowania marihuany oraz jakiekolwiek ryzyko ze swoim lekarzem przed podjęciem decyzji, czy jest to odpowiednie dla Ciebie. Jeśli masz jeden z poniższych warunków, konopie indyjskie mogą być dla Ciebie odpowiednie:

• Rak,
• Ból neuropatyczny,
• Rwa kulszowa,
• SM,
• Fibromialgia,
• Artretyzm,
• ZJD,
• Zespół chronicznego zmęczenia,
• TMJ,
• Chroniczne bóle głowy,
• Ogólny ból szyi lub pleców,
• HIV/AIDS,
• Jednostki chorobowe związane z ośrodkowym układem nerwowym,
• Uraz lub ból pooperacyjny.

Które produkty z konopi indyjskich działają najlepiej na ból?

Wiele osób cierpiących na ból preferuje palenie lub wapowanie kwiatu konopi, ponieważ jest to produkt mocny i działa praktycznie natychmiast. Inni mogą preferować spożywanie marihuany w produktach spożywczych, kapsułkach, nalewkami, a nawet nakładanie miejscowo z maścią lub kremem. Zasadniczo sprowadza się to do indywidualnej chemii ciała, preferencji i konkretnego stanu. Porozmawiaj z lekarzem zajmującym się medyczną marihuaną lub doświadczonym sprzedawcą marihuany, aby zawęzić wybór odpowiedniego produktu.

Istnieje wiele odmian konopi, które lepiej zwalczają ból niż inne. Powszechnie uważa się, że odmiany o wysokim poziomie CBD i umiarkowanych ilościach THC zapewniają najskuteczniejsze rezultaty. Ogólnie rzecz biorąc, sativy będą miały wyższy stosunek THC do CBD, podczas gdy indica będą miały niższy stosunek. Z tego powodu zwykle zalecamy odmiany indica lub dominujące odmiany indica, takie jak Afgan Kush, na ból.

Jednak wyniki będą się różnić w zależności od osoby, a czasami hybrydy sativa/indica są najlepszym rozwiązaniem. Odmiany, w których dominuje CBD, takie jak ACDC, są chwalone za liczne korzyści przeciwbólowe przy minimalnej euforii. Wiele hybryd jest również bogatych w inne substancje chemiczne, które są przeciwbólowe – oprócz kannabinoidów. Na przykład White Widow zawiera linalol, naturalnie występujący środek przeciwzapalny występujący również w lawendzie. Jack Herer z dużą zawartością sativy to kolejna hybryda, która jest ukierunkowana na ból nerwów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.