Najbardziej powszechne kannabinoidy

feminizowane nasiona konopi

Tetrahydrokannabinol (THC) jest najbardziej powszechnym kannabinoidem. Najbardziej znany jest za powodowanie uczucia haju po zapaleniu marihuany. Wydaje się jednak, że posiada również szereg zastosowań medycznych, takich jak przynoszenie ulgi w bólu oraz zdolność do poprawy apetytu.

Kannabidiol (CBD) jest drugim najbardziej powszechnym kannabinoidem. Mimo, że nie posiada efektów psychoaktywnych, wydaje się poprawiać nastrój oraz łagodzić ból. W ostatnich latach CB otrzymuje wiele uwagi ze względu na swoje działanie anty-psychotyczne, które uspokaja system nerwowy. Badania sugerują, że może pomóc on w przypadku padaczki, schizofrenii oraz szeregu innych chorób.

Kannabigerol (CBG) jest kannabinoidem niepsychoaktywnym, budulec THC oraz CBD. Wykazano, że zmniejsza on ciśnienie wewnątrz-gałkowe, co czyni go idealnym dla pacjentów z jaskrą.

Mimo, że każdy kannabinoid działa niezależnie, stosowanie ich razem sprawia, że korzyści poszczególnych z nich zostają zwielokrotnione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.