Kiedy Należy Zacząć Palić Mniej Marihuany?

feminizowane nasiona konopi

Jaka jest normalna ilość spalanej marihuany? Co jeśli twoja tolerancja wyfrunęła przez okno ze względu na wszechobecną kwarantannę i ciągłe palenie marihuany? Czy powinieneś się zacząć martwić?

Generalnie opowiadamy się za tym, aby być bardziej tolerancyjnym na różne aspekty życia, szczególnie w tych niepewnych i niespokojnych czasach. Jednak jeśli chodzi o używanie konopi indyjskich, zbyt duża tolerancja… nie jest tak dobra. Wysoka tolerancja jest nie tylko droga, ale także nudna i czasochłonna.

Oczywiście nikt nie chce słuchać, jak narzekasz czy przechwalasz się, że jeden joint to dla ciebie nic. Dlaczego miałbyś potrzebować czterech jointów, aby rozpocząć dzień, w którym masz wiele zadań do wykonania? Jeśli zauważysz, że palisz więcej marihuany, aby poczuć ten sam haj, i nie chcesz wydawać wszystkich swoich pieniędzy na koncentraty, zdecydowanie nadszedł czas, aby zrobić „przerwę swojej tolerancji”.

Przerwy w tolerancji są naprawdę łatwe: po prostu przestań na chwilę palić marihuanę. Marihuana nie uzależnia fizycznie, więc nie powinieneś doświadczyć wielu objawów odstawienia. Istnieją także plusy: twoje sny w nocy będą bardziej żywe i prawdopodobnie zaoszczędzisz pieniądze na kupowaniu przekąsek, które zwykle zjadasz w ciągu jednego posiedzenia podczas gastrofazy.

Jak działa przerwa tolerancji? Jak długo powinieneś wstrzymywać się od palenia marihuany?

Skany mózgu użytkowników cannabis pokazują, że tolerancja zmniejsza gęstość receptorów kannabinoidowych w mózgu. Robienie przerwy trwającej trzy lub więcej dni częściowo odwraca tę redukcję; 28 dni abstynencji całkowicie odwraca tolerancję.

Czy więc zatem jeśli palisz dużo marihuany, zaczyna ci brakować receptorów cannabis?

Nie! Pomyśl o receptorach kannabinoidowych jak o goździkach utkniętych w pieczonej szynce. Tolerancja zmniejsza gęstość powierzchni komórek nerwowych.

Rozumiesz zatem, co zrobić, aby zmniejszyć swoją tolerancję na cannabis?

Nasza rada jest taka: Odłóż zioło przynajmniej na tydzień lub dwa. Zaoszczędzisz pieniądze, a po powrocie do gry odczujesz efekty marihuany już prawdopodobnie już po dwóch zaciągnięciach się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.