Kiedy Należy Zacząć Palić Mniej Marihuany?

Kiedy Należy Zacząć Palić Mniej Marihuany?, f2seeds, f2 seeds

Jaka jest normalna ilość spalanej marihuany? Co jeśli twoja tolerancja wyfrunęła przez okno ze względu na wszechobecną kwarantannę i ciągłe palenie marihuany? Czy powinieneś się zacząć martwić?

Generalnie opowiadamy się za tym, aby być bardziej tolerancyjnym na różne aspekty życia, szczególnie w tych niepewnych i niespokojnych czasach. Jednak jeśli chodzi o używanie konopi indyjskich, zbyt duża tolerancja… nie jest tak dobra. Wysoka tolerancja jest nie tylko droga, ale także nudna i czasochłonna.

Oczywiście nikt nie chce słuchać, jak narzekasz czy przechwalasz się, że jeden joint to dla ciebie nic. Dlaczego miałbyś potrzebować czterech jointów, aby rozpocząć dzień, w którym masz wiele zadań do wykonania? Jeśli zauważysz, że palisz więcej marihuany, aby poczuć ten sam haj, i nie chcesz wydawać wszystkich swoich pieniędzy na koncentraty, zdecydowanie nadszedł czas, aby zrobić „przerwę swojej tolerancji”.

Przerwy w tolerancji są naprawdę łatwe: po prostu przestań na chwilę palić marihuanę. Marihuana nie uzależnia fizycznie, więc nie powinieneś doświadczyć wielu objawów odstawienia. Istnieją także plusy: twoje sny w nocy będą bardziej żywe i prawdopodobnie zaoszczędzisz pieniądze na kupowaniu przekąsek, które zwykle zjadasz w ciągu jednego posiedzenia podczas gastrofazy.

Kiedy Należy Zacząć Palić Mniej Marihuany?, f2seeds, f2 seeds

Jak działa przerwa tolerancji? Jak długo powinieneś wstrzymywać się od palenia marihuany?

Skany mózgu użytkowników cannabis pokazują, że tolerancja zmniejsza gęstość receptorów kannabinoidowych w mózgu. Robienie przerwy trwającej trzy lub więcej dni częściowo odwraca tę redukcję; 28 dni abstynencji całkowicie odwraca tolerancję.

Czy więc zatem jeśli palisz dużo marihuany, zaczyna ci brakować receptorów cannabis?

Nie! Pomyśl o receptorach kannabinoidowych jak o goździkach utkniętych w pieczonej szynce. Tolerancja zmniejsza gęstość powierzchni komórek nerwowych.

Rozumiesz zatem, co zrobić, aby zmniejszyć swoją tolerancję na cannabis?

Nasza rada jest taka: Odłóż zioło przynajmniej na tydzień lub dwa. Zaoszczędzisz pieniądze, a po powrocie do gry odczujesz efekty marihuany już prawdopodobnie już po dwóch zaciągnięciach się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.