Sposoby na uniknięcie bycia złapanym

feminizowane nasiona konopi

Poniższe wskazówki mają na celu pomóc odpowiedzialnym dorosłym uniknięcia brania udziału w ogromnej i kosztownej wojnie z marihuaną.

1. Nie wyrażaj zgody na przeszukanie.

Jest to dosyć prosty koncept, ale wiele osób martwi się o to jak funkcjonariusz zareaguje. Nie rób tego. Wystarczy pamiętać, że jeśli masz przy sobie marihuanę, zgodzenie się na przeszukanie automatycznie doprowadzi do tego, że znajdziesz się w areszcie. Odmowa często umożliwi przeszukanie, a nawet jeśli nie, będziesz miał większe szanse na wygranie sprawy przed sądem.

2. Nie wpuszczaj policji do domu.

Jeśli stosujesz marihuanę to z pewnością nie chcesz, aby jakikolwiek policjant znalazł się w twoim domu. Niestety, mają oni sposoby na przekonanie cię, że jest to dobry pomysł. Mogą sprawić, że cała sprawa brzmieć będzie, jakbyś nie miał wyboru lub że stoją po twojej stronie. Cokolwiek mówią, odpowiedź powinna pozostać jedna: Nie, chyba, że posiadają nakaz przeszukania.
Policjant nie może wejść do twojego domu bez zgody!

3. Pytaj, czy jesteś już wolny.

Im dłużej trwa spotkanie, tym większe ryzyko, że coś pójdzie źle. Jeśli odmówisz przeszukania, funkcjonariusze mogą powiedzieć: „w porządku, poczekaj tu”. Tego, czego nie powiedzą ci policjanci – nie mają oni żadnej władzy prawnej, aby cię zatrzymać. Policja potrzebuje dowodów (uzasadnione podejrzenia), aby uzasadnić zatrzymanie cię a odmawianie przeszukania nim nie jest.

4. Nie rób głupich rzeczy w miejscu publicznym.

Kiedy nachodzi cię pokusa, aby zrobić coś głupiego to pamiętaj, że konsekwencje mogą być bardzo szybkie i złe. Świadomość swoich praw może zwiększyć szanse na uniknięcie kłopotów, ale jeśli już zostaniesz złapany to jedyne co możemy polecić to znalezienie dobrego prawnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.