Jeśli zostanie wybrana, zalegalizuje rekreacyjną marihuanę

feminizowane nasiona konopi

Jeśli zostanie wybrana, zalegalizuje rekreacyjną marihuanę w Nowym Jorku.

Demokratyczna kandydatka na gubernatora – Cynthia Nixon, powiedziała na zbiórce pieniędzy, że gdyby została wybrana, zalegalizowałaby rekreacyjną marihuanę w stanie Nowy Jork.

Według New York Times, demokratyczna kandydatka na gubernatora Nowego Jorku, Cynthia Nixon, powiedziała, że gdyby została wybrana, zalegalizowałaby rekreacyjną marihuanę w Nowym Jorku.

Była gwiazda Sex and the City ogłosiła w zeszłym miesiącu, że zamierza kandydować na gubernatora Nowego Jorku, zastępując obecnego gubernatora Andrew Cuomo. Nixon nie ma żadnego zaplecza jeśli chodzi o politykę; jest to pierwszy raz, kiedy kiedykolwiek kandyduje na urząd polityczny. Była jednak zwolenniczką poprawy edukacji w Nowym Jorku w ciągu ostatniej dekady.

Podczas zbiórki pieniędzy, która odbyła się w domu jej przyjaciółki i znanej pisarki Isabel Gillies, Nixon wydała przygotowane oświadczenie i odpowiedziała na kilka pytań. Jedno z zadanych pytań dotyczyło legalizacji marihuany, przy którym podobno podniosła pieść i powiedziała „zdecydowanie tak”. Nixon bardziej skupiła się na aspekcie legalności podatkowej, a nie na zdrowiu czy kryminalnym wymiarze sprawiedliwości.

Jest to oczyście sprzeczna kwestia z gubernatorem Cuomo, który od dawna jest przeciwnikiem legalizacji marihuany do użytku rekreacyjnego w Nowym Jorku. Jego osobiste opinie na temat marihuany są – powiedzmy – trochę przestarzałe. Posunął się on nawet tak daleko, że odnosił się do cannabis jako do narkotyku.

Czy stanowisko Nixon w sprawie cannabis pomoże jej w zwycięstwie? Zobaczymy już niedługo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.