Profesjonalni sportowcy stosują marihuanę

feminizowane nasiona konopi

Wielu różnych sportowców twierdzi, że osiąga lepsze wyniki po marihuanie. Były gracz Buffalo Colorado oraz gwiazda NBA, Chauncey Billups powiedział w ubiegłym roku:

„Szczerze grałem z graczami – oczywiście nie zamierzam wymieniać nazwisk – których zachęcałem do palenia marihuany. Po marihuanie osiągali o wiele lepsze wyniki.

Marihuana zapobiegała niepotrzebnemu stresowi – który ma wpływ na całościowy wynik. Marihuana pomagała im się także lepiej skoncentrować na grze. Marihuana jest o wiele lepsza niż alkohol.”

Dlaczego warto korzystać z marihuany?

Ostatnia część jego wypowiedzi jest najważniejsza. Marihuana u sportowców, którzy grają pod presją i w ciągłym świetle telewizji, łagodzi stres i presję w grze, pozwalając na lepszy sukces sportowy. Jednak dla przeciętnej osoby, marihuana przed treningiem, a zwłaszcza sativa, może dodać energii oraz w rezultacie przynieść lepszy jakościowo trening.

Ćwiczenie jest jedną z wielu rzeczy w życiu, które można poprawić dzięki marihuanie, i chociaż nie każdy użytkownik marihuany lubi ją konsumować przed treningiem, zwolenników jest całkiem sporo i uważają oni, że cannabis służy im lepiej niż najlepsza przedtreningówka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.