Profesjonalni sportowcy stosują marihuanę

Profesjonalni sportowcy stosują marihuanę, f2seeds, f2 seeds

Wielu różnych sportowców twierdzi, że osiąga lepsze wyniki po marihuanie. Były gracz Buffalo Colorado oraz gwiazda NBA, Chauncey Billups powiedział w ubiegłym roku:

„Szczerze grałem z graczami – oczywiście nie zamierzam wymieniać nazwisk – których zachęcałem do palenia marihuany. Po marihuanie osiągali o wiele lepsze wyniki.

Marihuana zapobiegała niepotrzebnemu stresowi – który ma wpływ na całościowy wynik. Marihuana pomagała im się także lepiej skoncentrować na grze. Marihuana jest o wiele lepsza niż alkohol.”

Dlaczego warto korzystać z marihuany?

Ostatnia część jego wypowiedzi jest najważniejsza. Marihuana u sportowców, którzy grają pod presją i w ciągłym świetle telewizji, łagodzi stres i presję w grze, pozwalając na lepszy sukces sportowy. Jednak dla przeciętnej osoby, marihuana przed treningiem, a zwłaszcza sativa, może dodać energii oraz w rezultacie przynieść lepszy jakościowo trening.

Ćwiczenie jest jedną z wielu rzeczy w życiu, które można poprawić dzięki marihuanie, i chociaż nie każdy użytkownik marihuany lubi ją konsumować przed treningiem, zwolenników jest całkiem sporo i uważają oni, że cannabis służy im lepiej niż najlepsza przedtreningówka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.