Lęk społeczny

feminizowane nasiona konopi

Cannabis może pomóc zarówno odnaleźć wewnętrzny spokój w samotności jak i sprawić, że poczujesz się bardziej towarzyski w gronie innych osób.

Istnieje bardzo niewiele rzeczy w życiu, które mają przywilej bycia częścią życia, które prowadzą introwertycy. Jednak marihuana jest nie tylko jedną z tych rzeczy, która może być częścią, ale także specjalnym tłem całego doświadczenia.

Rzeczywiście, cannabis często może sprawiać, że zamiast czuć się samotnym, cieszyć się będziesz tym, że możesz spędzić czas sam ze sobą. Cannabis może łagodzić lęki społeczne, a także pomagać danym osobom wychodzić z tak zwanej skorupy.

Dzięki serii czterech badań, Timonthy Deckman i Nathan DeWall z University of Kentucky, Lexington, wraz z innymi naukowcami odkryli, że osoby samotne, które są również użytkownikami cannabis mają wyższe poczucie własnej wartości oraz lepsze zdrowie psychiczne niż samotne osoby, które nie stosują marihuany. Osoby stosujące marihuanę były również mniej podatne na ciężkie epizody depresji.

Marihuana nie tylko łagodzi samotność do tego stopnia, że czyni ją prawie słodką, ale także pomaga ludziom radzić sobie z faktycznym wykluczeniem społecznym – doświadczeniem, które powoduje ostry, kłujący ból, nie tylko niepozorną i ukradkową melancholię.

Według badań opublikowanych w Biological Psychiatry, młodzi dorośli w wieku od 18 do 25 lat, którzy stosują cannabis są znacznie mniej podatne na wpływ negatywnych sytuacji społecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.