Marihuana a sperma – kanadyjskie badanie

feminizowane nasiona konopi

Jak mówi kanadyjskie badanie, mężczyźni, którzy często palą cannabis mogą napotkać problemy z niepłodnością, ponieważ marihuana wydaje się mieć wpływ na plemniki, upalając je i powodując, że „pływają w kręgach i są leniwe”.

Zgodnie z wcześniejszymi badaniami, codzienne palenie marihuany może zmniejszać liczebność plemników o jedną trzecią, jak mówią dane z Daily Mail. Ale „dowody świadczą o tym, że marihuana prawdopodobnie ma negatywny wpływ nie tylko na liczbę plemników, ale także na ich funkcje,” mówi Dr. Victor Chow z University of British Columbia.

Marihuana może również podobno zmniejszyć płodność u kobiet, tłumiąc owulację, jak wykazują niektóre badania. Nie powinno to jednak być postrzegane za jakąkolwiek metodę kontroli lub monitorowania owulacji.

Odrębne badanie z roku 2014 sugeruje, że osoba paląca podwaja ryzyko na „słabe plemniki” u mężczyzn poniżej 30 roku życia, niezależnie od tego co to oznacza…

Dr. Allan Pacey twierdzi, że:

„Statystycznie, wynik dosłownie wyskoczył z analizy, ale myślę, że jest to prawdziwy efekt, który po prostu nie został wcześniej udowodniony w tak solidny sposób.

Zgodnie z tym badaniem, cykl produkcji plemników normalizuje się około 90 dni po zaprzestaniu stosowania marihuany.

Aby zobaczyć już jakąkolwiek poprawę w sierpniu, musisz przestać palić cannabis w lipcu.”

Jednak z drugiej strony, badanie z 2003 roku wykazało, że naćpane plemniki są nad aktywne i poruszają się zbyt szybko, zamiast się rozleniwiać. Więc jak to w końcu jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.