Łatwe porady dotyczące uprawy marihuany

feminizowane nasiona konopi

Jeśli interesuje cię uprawa marihuany do celów medycznych, jest to dobry ruch, ponieważ pozwoli ci to zaoszczędzić pieniądze. Chcielibyśmy obalić mit, że uprawa własnej marihuany jest trudna!

A zatem od czego zacząć? Koniecznie przeczytaj nasze wskazówki:

• Sprawdź w przeznaczonym do uprawy miejscu, jaką ekspozycję na południe będą miały rośliny. Znalezienie odpowiedniego miejsca to bardzo ważny aspekty, który może decydować o tym jak wielkie plony zbierzesz. Oznacza to, że musisz znaleźć miejsce, w którym nie ma wzgórz ani budynków, które blokować mogą dostanie się promieni słonecznych do twoich roślin.

• Nie musisz kupować drogiej ziemi; zamiast tego znajdź żyzną ziemię. Inną alternatywą jest podawanie roślinom nawozów, które zwiększą potencjał posiadanej gleby.

• Kolejną ważną wskazówką przy uprawie marihuany jest zaplanowanie aspektów bezpieczeństwa. Co to oznacza? Oznacza to, że powinieneś ogrodzić swoje rośliny i trzymać je z dala od ludzi i zwierząt. Możesz również rozważyć budowę nieco wyższego płotu, tak aby rośliny marihuany nie wystawały poza jego szczyt, ponieważ ich widoczność z pewnością przyciągnie niepotrzebną uwagę.

• Jeśli masz zamiar uprawiać cannabis outdoor, poczekaj do trzeciego tygodnia maja, ponieważ długie, wczesno – wiosenne noce mogą wywołać zbyt wczesne kwitnienie.

• Woda! Pamiętaj, że rośliny cannabis potrzebują dużo wody.

Widzisz, uprawa marihuany wcale nie jest tak trudna! Wystarczy pamiętać o zaledwie kilku sprawach, aby móc wyhodować zdrowe rośliny w swoim własnym ogrodzie.

Udanego sadzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.