Recenzja Nasion Konopi Odmiany Grape Ape

feminizowane nasiona konopi

Nadszedł czas, aby spróbować czegoś łagodniejszego. Po dość produktywnym dniu i imprezie networkingowej, wróciliśmy do domu – gotowi na wieczorny odpoczynek. Grape Ape to idealna odmiana na koniec produktywnego dnia. Po tę odmianę zazwyczaj podświadomie sięgamy około godziny przed snem, jednak nigdy nie zwróciliśmy uwagi na to dlaczego tak jest. Tym razem nadarzyła się szansa, aby przyjrzeć się całemu procesowi.

Grape Ape to hybryda, w której dominuje indica, i która posiada mocny zapach winogron. My jesteśmy fanami jointów, więc po raz kolejny rozdrobniliśmy grube pąki tej odmiany, aby jednego zrolować.

Rozmawiając o wszystkim co się wydarzyło tego dnia, wzięliśmy pierwszego bucha i niemal natychmiast zauważyliśmy, że nasza rozmowa nie była już tak żywa. Dyskusja stała się bardziej introspektywna, głębsza. Staliśmy się zrelaksowani, ręce i nogi wydawały się bardzo ciężki, a koniuszki palców i rąk zaczęły mrowić.

Po skończeniu rozmowy o pracy, byliśmy gotowi na dłuższą chwilę ciszy. Ta odmiana sprawia, że wracasz do tu i teraz, jesteś w stanie skupić się na obecnej chwili. Nie myślisz o liście rzeczy do wykonania następnego dnia, ani też nie skupiasz się na czymkolwiek co wymaga głębokiej analizy lub dużej siły umysłowej.

…A już po chwili byliśmy na dobrej drodze do krainy snów.

Grape Ape to bardzo interesująca odmiana, ponieważ wydaje się, że ma wystarczająco dużą zawartość sativy, aby pozwolić na przeprowadzenie całkiem solidnej rozmowy, ale haj dotykający ciało jest naprawdę mocny. Poczujesz dosłowne wtopienie w kanapę, czy jakiekolwiek inne miejsce na którym siedzisz. Właśnie dlatego Grape Ape sprawdza się idealnie w bólu, stresie, czy jako ulga w stanach lękowych. Mamy dość przyzwoitą tolerancję i wiemy, że odmiana ta nie zadziałałaby dobrze w ciągu dnia, ale sen jest po niej niesamowity, więc zdecydowanie polecamy ją każdemu, kto ma problemy ze snem.

Ah, i kompletnie pochłonęliśmy całe opakowanie popcornu i kilka misek płatków zbożowych… zatem Grape Ape jest również świetną opcją dla każdego, kto szuka dobrej odmiany na pobudzenie apetytu.

Na Koniec!

Jeśli szukasz nasion konopi tej odmiany, to zajrzyj np. do sklepu z nasionami marihuany thc-thc.com
Grape Ape jest rzadką genetyką do dostania ale może Ci się to uda. Jeśli jej nie znajdziesz to spróbuj innych wspaniałych genetyk lub też podobnej genetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.