Palenie większej ilości marihuany podczas kobiecych dni

feminizowane nasiona konopi

Nie jest sekretem, że palenie marihuany pomaga łagodzić bolesne skurcze podczas menstruacji. Ale czy zauważyłaś kiedyś zmianę efektów podczas kobiecych dni? Jeśli tak, to wiedz, że nie jest to tylko i wyłącznie wytwór twojej wyobraźni. Jak się okazuje, istnieje w miesiącu czas, kiedy kobieta musi palić więcej. Ten czas to miesiączka. Ale dlaczego?

Niektórzy wybierają tabletki jak Nurofen, czy Ketonal, aby przezwyciężyć bóle miesiączkowe. Inni jednak, palą trochę marihuany, aby złagodzić skurcze i drażliwość.

Oprócz palenia jointa, istnieją produkty cannabis specjalnie przygotowane dla kobiet cierpiących z powodu nieznośny cykli miesiączkowych. Bolesny okres może także kwalifikować daną kobietę do medycznej marihuany w niektórych miejscach na świecie.

Jeśli jesteś kobietą, która polega na marihuany, aby złagodzić doświadczony ból, z pewnością zauważyłaś zmianę skuteczności marihuany podczas tego czasu. Ale czy naprawdę cokolwiek się zmienia?

Jak się okazuje, w przypadku kobiet THC jest najskuteczniejsze gdy ich poziom estrogenu jest najwyższy w ciągu miesiąca. Podczas przeprowadzania badania, Washington State University stwierdziło, że samice szczurów o 30% częściej doświadczały ulgi w bólu niż osobniki męskie.

Ale co to oznacza dla kobiet, które stosują marihuanę podczas cyklu miesiączkowego?

Wierzcie lub nie, estrogen, hormon, który kontroluje cykl kobiety, posiada niepowtarzalny związek z marihuaną. Estrogen pomaga rozbijać THC, przekształcając go w silniejszy środek chemiczny pochłaniany przez organizm. Innymi słowy, im więcej estrogenu, tym THC jest bardziej skuteczne.

Jednak podczas miesiączki, poziom estrogenu jest najniższy. Mimo, że marihuana jest cudowna jeśli chodzi o łagodzenie bólu, kobiece dni sprawiają, że ciało ma problem z rozbiciem THC. Oznacza to, że marihuana jest mniej skuteczna.

Więc, już rozumiesz? Panie powinny palić więcej marihuany podczas cyklu miesiączkowego. Ale hej, nie jest to takie straszne, co?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.