Czy medyczna marihuana jest odpowiednia dla ciebie?

feminizowane nasiona konopi

palenie-nasiona-marihuany-marihuana-nasiona-uprawa-marihuana-odkrycie-thc-kto-odkryl-i-opisal-thc

Medyczna marihuana nie jest dla każdego. Oczywiście, istnieją wyraźne przeciwwskazania do leczenia za pomocą kannabinoidów, ale konopie nadal uzyskują wiele trakcji w środowisku pacjenta. W wielu przypadkach, marihuana jest po prostu preferowaną opcją leczenia, zwłaszcza w przypadkach przewlekłego bólu, bólu głowy, migreny, kobiecych dolegliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, czy medyczna marihuana jest dla Ciebie, ważne jest, abyś porozmawiał z lekarzem i zbadał dokładnie ryzyko i korzyści związane z tym leczeniem. Efekty zdrowotne występujące u pacjentów zwiększają się, gdy pacjent i lekarz pracują razem nad ustaleniem strategii i planu leczenia.

Pierwszą kwestią do rozważenia jest, czy medyczna marihuana jest odpowiednia dla ciebie, twojego stanu i symptomów.

Cannabis ma niezwykle silny profil terapeutyczny. Badania pokazują, że przynosi on znaczną ulgę w różnych rodzajach bólu, zapaleniach, problemach ze stawami, trudności ze snem, doświadczaniu uczucia lęku, stresie, zespole stresu pourazowego, fibromialgii, raku, nowotworach i skutkach ubocznych związanych z tradycyjnym leczeniem tych chorób tj. nudności i wymioty.

Wielu pacjentów zwraca się do marihuany, ponieważ konwencjonalne terapie okazały się nieskuteczne lub ponieważ skutki uboczne tradycyjnych leków są nie do zniesienia. W przypadku przewlekłego bólu i fibromialgii, marihuana jest bardzo korzystną alternatywą dla opiatów. Badania pokazują także, że marihuana ma dobry profil bezpieczeństwa, bez potencjału wywołania zgonu (poprzez przedawkowanie), posiada dobrze tolerowane przez organizm skutki uboczne. Ponadto, konopia i kannabinoidy posiadają zdolność do zwiększania efektów opioidów, umożliwiając tym samym zmniejszanie ich dawki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.