Cannabis podczas biegania

feminizowane nasiona konopi

Cannabis podczas biegania: Pozytywny wpływ substancji na twój trening.

Badania pokazują, że haj biegacza i haj związany ze stosowaniem cannabis, obydwa, występują dzięki kannabinoidom, więc w przypadku sportowców sensownym może okazać się stosowanie marihuany podczas biegania, aby osiągać lepsze wyniki treningowe.

Stereotyp leniwego palacza marihuany głosi, że marihuana to trucizna, więc z pewnością myślisz że palenie cannabis przed bieganiem to słaby pomysł, ponieważ nie będzie ci się chciało wcale wykonać treningu.

Ale jeśli masz zaufanie do nauki, zabawny fakt na dzisiaj jest taki, że marihuana tak mocno zachęca do biegania, że nawet buty zakładać będziesz w biegu!

Większość biegaczy wie, że to właśnie haj biegacza sprawia, że pocenie się i przyspieszone bicie serca są warte całego zachodu. Haj biegacza sprawia, że czujesz się żywy, odczuwasz ulgę, jesteś szczęśliwy i wolny od całego stresu, bez względu na odległość, którą właśnie przebiegłeś. Brzmi znajomo?

Jeśli tak, prawdopodobnie wypaliłeś niejednego jointa w swoim życiu.

Haj biegacza i haj cannabis wydają się być takie same i to nie bez powodu. Jak się okazuje, są one połączone, ponieważ oba są wynikiem procesów zachodzących w systemie endokannabinoidowym – jedyną różnicą jest to, że haj biegacza powodują endokannabinoidy produkowane przez organizm naturalnie, a haj cannabis powodowany jest przez kannabinoidy znajdujące się w roślinach.

Weźmy na przykład anandamid, endokannabinoid, który poprawia nastrój i łagodzi ból. Jak możesz sobie wyobrazić, powiązanie efektów terapeutycznych jednego i drugiego może przynieść podwójne korzyści.

Jeśli chodzi o biegaczy i marihuanę, palenie nie jest nawet konieczne. Istnieją artykuły spożywcze, czy olejki, które można wpleść w swoją rutynę. Istnieją niezliczone sposoby oraz metody w jakie marihuana może wpłynąć na twój trening, ważne żebyś był otwarty na próbowanie i dobranie najlepszej i takiej, która po prostu będzie do ciebie pasować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.